Domácí vodárna ALFAPUMPY PIKOLO 36 – 0,37, 1 l, 230 V

Domácí vodárna ALFAPUMPY PIKOLO 36 – 0,37, 1 l, 230 V

3 080 

Katalogové číslo: reded-a-ED3412

Popis

Domácí minivodárna PIKOLO 36 – 0,37 (dále jen “vodárna“) je určena pro zásobování užitkovou vodou chat, chalup, koupelen a zalévání zahrad z vlastního zdroje do maximální sací hloubky 7,5 m. Může čerpat vodu do teploty až 60 ºC.

  • Čerpání užitkové vody v chatách a chalupách.
  • Zalévání zahrad.

Domácí minivodárna PIKOLO 36 – 0,37 je kompaktní zařízení malých rozměrů s relativně tichým provozem (Lva < 69 dB) se zcela automatickým provozem a kontrolou chodu na sucho. U této vodárny není potřeba komplikovaně zavodňovat sací potrubí – stačí pouze před prvním zapnutím po instalaci zavodnit těleso čerpadla zavodňovacím otvorem (č. 2 cca 0,5 litry vody).

Po zapnutí vodárny do zásuvky se vodárna rozběhne se zpožděním cca 3 – 6 sekund a začne vysávat vzduch ze sacího potrubí – doba potřebná k vysátí je závislá na délce sacího potrubí a hloubce sání a může trvat i několik minut. Vodárna si ale tuto dobu kontroluje, a jestliže se nepodaří vodu nasát během 6ti minut (znamená to, že něco není v pořádku – děravé nebo netěsné sací potrubí, nízká hladina vody ve zdroji…) vodárna se vypne.

Za cca 1 hodinu provede další pokus o nasátí v délce 6ti minut a toto periodicky opakuje. Taktéž při vyčerpání zdroje vody (nebo poškození či ucpání sacího potrubí či sacího koše) se vodárna po 6ti minutách automaticky vypne a vždy po cca 1 hodině opakuje pokus o nasátí v délce 6ti minut. Případný reset provedeme odpojením od sítě (vytažením vidlice ze zásuvky) na cca 3 sekundy a opětovným zapojením do sítě.

V případě, že je vodárna zapnutá a nedojde k žádnému odběru vody po delší čas, vodárna se jednou za tři dny zapne na 3 sekundy. Tímto se zabrání případnému “zatuhnutí“ oběžného kola při delší odstávce. Chod minivodárny řídí kontrolní jednotka v závislosti na tlaku a průtoku dle speciálního algoritmu tak, aby byl optimalizován z hlediska hodnoty průtoku vody, četnosti spínání a spotřeby energie.

 

 

Další informace

Výrobce

Výtlak [m]

Napětí [V]

Kabel [m]

Výtlačná přípojka [coul]

Objem nádoby [l]

Výkon [kW]

Regulace otáček

Průtok [l/min]

Hmotnost

Ochrana běhu na sucho

Atest na pitnou vodu

pa_

248

Spolehlivost