Domácí vodárna GRUNDFOS SCALA1 5-55 99530407

Domácí vodárna GRUNDFOS SCALA1 5-55 99530407

11 290 

Katalogové číslo: reded-a-ED6975 Kategorie: , ,

Popis

Grundfos SCALA1 je samonasávací vícestupňové čerpadlo, které obsahuje všechny komponenty tlakové stanice v kompaktním krytu. SCALA1 je samonasávací a je schopné čerpat vodu z nižší úrovně, než je umístěno. Pokud je čerpadlo naplněno vodou, je schopno čerpat vodu z hloubky 8 m za méně než 5 minut. To usnadňuje instalaci a uvedení do provozu čerpadla a poskytuje spolehlivý přívod vody v instalacích, kde existuje riziko chodu nasucho a úniku v sací hadici nebo potrubí.

Čerpadlo může komunikovat s aplikací Grundfos GO pomocí vestavěného Bluetooth, což umožňuje podrobné monitorování čerpadla a rozsáhlé možnosti přizpůsobení, díky čemuž je toto čerpadlo vhodné pro každou aplikaci.

Pokročilé funkce ochrany:

  • ochrana proti chodu nasucho, která automaticky zastaví čerpadlo v případě nedostatku vody
  • ochrana proti cyklování, která zabrání častému spouštění čerpadla v případě malých úniků vody v instalaci
  • omezení maximální doby provozu – po požadované době nepřetržitého provozu čerpadlo zastaví a zabrání tak možným škodám způsobeným zaplavením v případě prasknutí potrubí.

Čerpadlo má vestavěnou ochranu motoru, která zastaví čerpadlo, je-li vystaveno nadměrné teplotě okolí nebo v případě přetížení, čímž se zabrání vyhoření motoru. Pomocí aplikace Grundfos GO můžete snadno nastavit SCALA1 jako systém se dvěma čerpadly, který pracuje jako provozní/záložní režim, stejně jako provozní/kaskádový režim. Je také možné naplánovat provoz čerpadla pomocí funkce kalendáře. SCALA1 nevyžaduje žádnou údržbu, ale doporučuje se udržovat čerpadlo v čistotě, zkontrolovat zpětné ventily a udržovat ventilační otvory bez prachu.

Další informace

Výrobce

GRUNDFOS

Výtlak [m]

50

Napětí [V]

230

Kabel [m]

1,2

Výtlačná přípojka [coul]

1"

Dimenze připojení [coul]

1"

Ucpávka

Mechanická

Regulace otáček

Ne

Počet stupňů

4

Sací výška [m]

8

Průtok [l/min]

115

Max. teplota média [°C]

45

Hmotnost

Ano

Ochrana běhu na sucho

Ano

Atest na pitnou vodu

::

:

99530407

Kód výrobce

99530407

Spolehlivost

100%

EAN

5713830592410

Distribuce

Česká republika