EVAK PUMPS Domácí vodárna s frekvenčním měničem VS 2-65 PWM 230V

EVAK PUMPS Domácí vodárna s frekvenčním měničem VS 2-65 PWM 230V

24 390 

Popis

Kompletní sada s ponorným čerpadlem a frekvenčním měničem pro konstantní tlak.  Čerpadlo pracuje ponořené ve vrtu či studni a je ovládáno jednotkou PWM s frekvenčním měničem – celý systém po otevření odběrního místa automaticky sepne, po uzavření vypne. Vyrovnávací tlaková nádoba omezí vodní rázy a sníží počet spínání, vodárna zapne až odběru cca 3 litrů vody.

Během odběru vody jednotka reguluje otáčky čerpadla podle okamžité spotřeby a udržuje vždy nastavený konstantní tlak. Při menších odběrech dochází k významnému snížení příkonu a tím k úspoře provozních nákladů. Systém umožňuje individuální nastavení provozních parametrů a veškerých jistících prvků.

Dodávka v továrním nastavení odpovídá zhruba 95% instalací a mimo nastavení provozního tlaku, nemusí uživatel do systému zasahovat. Charakteristické použití pro tyto vodárny je v domácnostech s velkým počtem odběrních míst, při zahradních závlahách, v lokalitách s velkým rozmezím kolísání hladiny ve vrtu, v penzionech, komerčních objektech na sportovištích apod.

Použití

Svými vlastnostmi je sestava určena zejména pro lokality vyžadující konstantní tlak nezávislý na průtoku nebo poklesu hadiny ve zdroji vody. Primárně je sada vhodná zejména pro vrty o hloubce do cca 30m s malou vydatností jako vodárna pro zásobování objektů vodou, závlahové systémy, zemědělství, komerční využití apod.

Obsah dodávky:

  • Ponorné čerpadlo V4S 2M18, 230V
  • Řídící jednotka PWM II 230 1-Basic/8,5
  • Tlaková nádoba 8 litrů
  • Kondenzátorová skříň pro čerpadlo

Napájecí kabel není součástí, dokupuje se zvlášť. Délku volí zákazník dle svých požadavků, viz níže, nebo v nabídce

Další informace

Výrobce

Výtlak [m]

Napětí [V]

Průměr soustrojí [mm]

Kabel [m]

Výtlačná přípojka [coul]

Objem nádoby [l]

Výkon [kW]

Regulace otáček

Počet stupňů

Spínací tlak

Hloubka ponoru [m]

Průtok [l/min]

Max. teplota média [°C]

Stupeň krytí

Konstrukce

Hmotnost

Ochrana běhu na sucho

Atest na pitnou vodu

pa_

27

Kód výrobce

Spolehlivost

Distribuce